Budapesti Tavaszi Fesztivál 2020

Budapest 2020. április 03. - 2020. április 19.
HelyBudapest


Budapesti Tavaszi Fesztivál
A Budapesti Tavaszi Fesztivál változatos összművészeti műsorral várja az érdeklődőket. A színes kínálat része komolyzene, opera, jazz és könnyűzene, világzene, tánc, újcirkusz, színház és képzőművészeti program is.
2020. évi részletes program
Testkép A Budapest FotóFesztivál kortárs magyar fotókiállítása Kiscelli Múzeum 2020.04.03. 18.00
Liszt-maraton Magyar Nemzeti Múzeum 2020.04.03. 18.00
Akvárium Tavasz Terasz Akvárium Klub 2020.04.03. 19.00
Lajkó Félix és a Győri Balett GisL - A 40. Budapesti Tavaszi Fesztivál nyitóelőadása Müpa 2020.04.03. 19.30
Liszt-maraton Magyar Nemzeti Múzeum 2020.04.04. 10.00
Ensemble Mandel Bingeni Szent Hildegárd látomásai Zeneakadémia 2020.04.04. 19.30
Collegium Vocale Gent Zeneakadémia 2020.04.04. 19.30
Szabó Marcell zongorakoncertje Francia-orosz képek Pesti Vigadó 2020.04.04. 19.30
Amadinda Ütőegyüttes Ütős nap Zeneakadémia 2020.04.05. 11.00
Ütős nap Zeneakadémia 2020.04.05. 11.00
Tambuco Percussion Ensemble Ütős nap Zeneakadémia 2020.04.05. 12.30
Third Coast Percussion Ütős nap Zeneakadémia 2020.04.05. 15.00
Kai Strobel ütőhangszeres koncertje Ütős nap Zeneakadémia 2020.04.05. 16.30
Makoto Ozone (zongora) és Szaniszló Richárd (vibrafon) koncertje Ütős nap Zeneakadémia 2020.04.05. 18.15
Az Ütős nap zárókoncertje Zeneakadémia 2020.04.05. 19.30
Charlie Müpa 2020.04.05. 20.00
Yuya Mizuno csellókoncertje A szapporói Liszt Ferenc Szeminárium legeredményesebb versenyzője
Pesti Vigadó 2020.04.06. 19.30
Joep Beving A38 Hajó 2020.04.06. 20.00
Mágikus hímesek Fekete Ildikó tojásfestő kiállítása Duna Palota 2020.04.07. 18.00
Szergej Nakarjakov (trombita) és a Budafoki Dohnányi Zenekar Zeneakadémia 2020.04.07. 19.30
Slow Life – Az élet lassú tempóban Ludwig Múzeum – Kortárs Művészeti Múzeum 2020.04.08. 18.00
GlasSpring Kortárs magyar üvegművészet Tér-Kép Galéria 2020.04.08. 18.00
Magyar Nemzeti Táncegyüttes: A hűtlen feleség – Barcsai Müpa szeretője bemutató 2020.04.08. 19.00
Auer Trió Temperamentum Óbudai Társaskör 2020.04.08. 19.30
Magyar Valentin (zongora) és az Anima Musicae Kamarazenekar Mosonyi 150
Magyar Nemzeti Múzeum 2020.04.08. 19.30
Ton Koopman és az Amsterdam Baroque Orchestra Müpa 2020.04.08. 19.30
Vincent Peirani Trio: Jokers Budapest Music Center 2020.04.08. 20.00
Tank and the Bangas A38 Hajó 2020.04.08. 20.00
Kelemen Barnabás (hegedű) és Nagy Péter (zongora) koncertje Pesti Vigadó 2020.04.09. 19.30
Ballet Rambert & Sadler’s Wells: Enter Achilles Lloyd Newson (DV8 Physical Theatre) munkája Trafó Kortárs Művészetek Háza 2020.04.09. 20.00
Kurtág György: Fin de partie (A játszma vége) – magyarországi bemutató Müpa 2020.04.10. 19.00
Baroque Modification Zsabó Fesztivál Kiscelli Múzeum 2020.04.10. 19.30
Ballet Rambert & Sadler’s Wells: Enter Achilles Lloyd Newson (DV8 Physical Theatre) munkája Trafó Kortárs Művészetek Háza 2020.04.10. 20.00
PONT Fesztivál Mi a csoda? Várkert Bazár 2020.04.11. 11.00
Hof-Musici Baroque Ensemble Zsabó Fesztivál Kiscelli Múzeum 2020.04.11. 19.30
Ballet Rambert & Sadler’s Wells: Enter Achilles Lloyd Newson (DV8 Physical Theatre) munkája Trafó Kortárs Művészetek Háza 2020.04.11. 20.00
PONT Fesztivál Mi a csoda? Várkert Bazár 2020.04.12. 11.00
Ji zongorakoncertje Bonn-Busan-Budapest Zeneakadémia 2020.04.13. 19.30
Kristine Opolais áriakoncertje Müpa 2020.04.13. 19.30
Budapest Art Week Budapesti galériák és múzeumok 2020.04.14. 10.00
Oláh Krisztián: Parallel Reflections Zeneakadémia 2020.04.14. 19.30
Accord Quartet Pesti Vigadó 2020.04.14. 19.30
Makám: Mamilula Müpa 2020.04.14. 20.00
Budapest Art Week Budapesti galériák és múzeumok
2020.04.15. 10.00
 
Sárik Péter Trió x Beethoven Pesti Vigadó 2020.04.15. 19.30
Farkas Gábor zongorakoncertje Bécsi esték Zeneakadémia 2020.04.15. 19.30
London Baroque Band Zsabó Fesztivál Kiscelli Múzeum 2020.04.15. 19.30
Budapest Art Week Budapesti galériák és múzeumok 2020.04.16. 10.00
Staatskapelle Weimar Müpa 2020.04.16. 19.30
Kállai Ernő (hegedű) és Balázs János (zongora) koncertje Pesti Vigadó 2020.04.16. 19.30
Freak Fusion: Restlesslegs – ősbemutató Trafó Kortárs Művészetek Háza 2020.04.16. 20.00
Manu Delago Ensemble: Circadian A38 Hajó 2020.04.16. 20.00
Budapest Art Week Budapesti galériák és múzeumok
2020.04.17. 10.00 Akram Khan Company: Chotto Xenos Müpa 2020.04.17. 18.00
Lukács Miklós (cimbalom) és a Nemzeti Filharmonikus Zenekar Pesti Vigadó 2020.04.17. 19.30
Freak Fusion: Restlesslegs Trafó Kortárs Művészetek Háza 2020.04.17. 20.00
Az Orfeo Zenekar és a Purcell Kórus Szent István Bazilika 2020.04.17. 20.00
Máriák városa – bemutató Szcenírozott koncert Astor Piazzolla művei nyomán Rákóczi téri Vásárcsarnok 2020.04.17. 20.00
Budapest Art Week Budapesti galériák és múzeumok 2020.04.18. 10.00
Fesztiválzáró Promenád Budapesti közterületek 2020.04.18. 11.00
Akram Khan Company: Chotto Xenos Müpa 2020.04.18. 18.00
Belau: Colourwave Lemezbemutató koncert A38 Hajó 2020.04.18. 20.00
Budapest Art Week Budapesti galériák és múzeumok 2020.04.19. 10.00
Lawrence Brownlee és Yijie Shi áriakoncertje Müpa 2020.04.19. 19.30


Több információ a programról